mgr Bożena Szymańska – specjalista ds. podologii oraz właścicielka gabinetu ,,Pazurek usługi podologiczno-kosmetyczne”

Już od najmłodszych lat bawiłam się w gabinet kosmetyczny – dbając o zdrowie i urodę swoich lalek, zatem ścieżkę rozwoju zawodowego określiłam dosyć wcześnie. W 1994 r. wybrałam konkretną specjalizację - pielęgnację dłoni i stóp. W tym kierunku doskonaliłam się poprzez uczestnictwo w szkoleniach, wykładach i prelekcjach. Zawęziłam swoją specjalizację, kładąc duży nacisk na podwyższenie swoich kwalifikacji w zakresie profesjonalnej pielęgnacji stóp. W 2010 r. zdobyłam tytuł wicemistrza w specjalistycznej pielęgnacji stóp. Pracując na co dzień z klientami i rozmawiając z nimi na temat dbania o stopay, zrozumiałam jak mała jest ogólna wiedza o stopach. Zmotywowało mnie to dalszego kształcenia się. Ukończyłam studia wyższe i uzyskałam tytuł magistra na Uczelni Warszawskiej, kierunek bezpieczeństwo żywności żywienia oraz edukacja zdrowotna. W najbliższym czasie chcę łączyć pracę zawodową z edukacją zdrowotną . Podologia jest moim zawodem, ale i pasją.

Zapraszam do mojego gabinetu przede wszystkim osoby mające problem ze stopami, ale także potrzebujące pielęgnacji stóp i dłoni. Zajmę się wrastającymi paznokciami, odciskami, brodawkami i innymi dolegliwościami, a także wykonam manicure i pedicure.

Zapewniam indywidualne podejście do problemu, bezpieczeństwo i higienę zabiegów – narzędzia są sterylizowane w autoklawie lub jednorazowego użytku.

Przyjdź a przywrócę Twoim stopom lekkość!

Certyfikaty >>> zobacz więcej

 

tel. +48 501 258 982